Вернуться   Форум Пустоты.нет - приятное общение ! > Флейм

Отправка SMS по России и Украине.

.
Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 24.11.2007, 12:02   #1
Смотрящий в Ночь
 
Аватар для ТеМныЙ_АнГеЛ
 
male
Регистрация: 08.11.2007
Адрес: Ужгород
Сообщений: 445
Провел(а) на форуме:
1 нед 6 д 5 ч
Репутация: 27 Добавить отзыв для ТеМныЙ_АнГеЛ
По умолчанию Голодомор на Україні 1932-1933р.р

ГОЛОДОМОР УСТАМИ ОЧЕВИДЦІВ
"У 1933 році померла моя сестричка...,їй було лише три роки.Вона не кричала,не вердувала,а лише тихо просила їсти..."

"Голод почався ще у 1932р.Врожай був непоганий,але увесь хліб намолочений забирали під мітлу.В поле нікому було виходити,люди мерли,як мухи... за день вмирало до 20 душ.Не було кому ховати..."

"Когда мне было 12 лет,осудили за колоски меня маленького на 5 лет к тяжолим работам.Мама пухла вместе с сестрой и умирали на моих глазах.Одно спасения:мыши наносили в норки запасы,землей обворачивали их в круглых кучках,а мы уже ее раздалбывали зимой и забирали эти запасы..."

"А мені згадався 1933-й...То ж таки був геноцид!Пів-Сухої вимерло голодом за одну весну.Сім`я Булата-коваля,де діти старші поїли менших...А ті мої товариші-однокласники Кишелі,що незрівнянні успіхи виявляли в математиці,-сьогодні в школі були,а на завтра вже не прийшли:померли обоє.А торгсни,Галещенська біофабрика окороки відправляє на експорт...Ні,то довічний Сталінів гріх,злочин,якому ніколи не буде виправдання..."

ЧОМУ ГОЛОД Є ГЕНОЦИДОМ?
Сталін наголошував,що "национальний вопрос есть по сути дела вопрос крестьянський".Тому голод був спрямований на українське селянство для придушення національного опоору.Особливо чітко це появилось у постанові від 14 грудня 1932р.,у якій "проблеми" хлібозаготівель в Україні та на Кубані пов`язувалися з "неправильно проведеною" політикою українізації.Після цього почалося закриття українських шкіл на Кубані та переслідування української інтелігенції.

У результаті зумисних дій влади забирала тисячі невиних життів.Особливо великою була смертність серед дітей,У вересні 1933 року за шкільні парти не сіло близько двох третин учнів.Зрештою влада заборонила реєструвати смертність від голоду ти приховувала Голодомор від світової громадськості.

Голод не був наслідком засухи чи неврожаю,а став результатом цілеспрямованої політики комуністичного режиму.Шляхом тотального вилучення харчів,блокади сіл і цілих районів,заборонили віїзду за межі голодуючої України,репресії незгодних сталінський режим створив для українців умови,несумісні із життям.

Такі дії влади є злочином проти людяності і відповідають визначенню геноциду у Конвенції ООН від 9 грудня 1948 року.На цій основі 28 листопада 2006 р. за ініціативи Президента України Віктора Ющенка Верховна Рада прийняла Закон"Про Голодомор 1932-1933 років в Україні",яким Голодомор визнано геноцидом Українського народу.
-----
Запаліть сьгодні свічку,нехай померлі душі побачать і відчують ваші співдчуття!!!Дякую
__________________
Для мира - ты КТО-ТО... А для кого-то - ты целый МИР!

Последний раз редактировалось ТеМныЙ_АнГеЛ; 25.11.2007 в 00:23. Причина: Добавление сообщения
ТеМныЙ_АнГеЛ вне форума   Ответить с цитированием

Интересные новости (не создавайте темы из этих новостей!!!)

Бесплатные знакомства в России, Украине.

Покупаешь? Возвращай Кэшбэк за покупки.

Старый 24.11.2007, 12:14   #2
Супер - модератор
 
Аватар для DEAD
 
male
Регистрация: 19.07.2007
Адрес: Україна
Сообщений: 4,623
Провел(а) на форуме:
2 мес 2 нед 2 д
Репутация: 268 Добавить отзыв для DEAD
По умолчанию Re: Голодомор на Украъні 1932-1933р.р

Ну про це можна довго писати....Страшні дні пережив тоді український народ.Страшно тільки подумати про ті часи...Тоді загинуло від 7 до 12 Млн.людей!Остаточна цифра ше не відома!ВІЧНА ПАМЯТЬ ЛЮДЯМ!
DEAD вне форума   Ответить с цитированием

Старый 24.11.2007, 13:24   #3
Осваивающийся
 
Аватар для Nick
 
male
Регистрация: 25.12.2006
Адрес: Харьков
Сообщений: 84
Провел(а) на форуме:
2 д 2 ч 53 мин
Репутация: 3 Добавить отзыв для Nick
Сообщение Re: Голодомор на Украъні 1932-1933р.р

я розумію, що у той час Українськи народ пержив дуже велике горе і про це треба пам'тати. але я не розую, чому усі так захопилися подіями тих років??? чому не згадати про людей, які постраждали у наслідок Чорнобильської катастрофи, викидів фосфору, загиблих шахтерів і т.д.? Бо мертвим не потрібно платити гроші, ім не потрібні льготи! і якщо ми будимо жити тільки подіями 30-х років і не будемо піклуватися про наше майбутнє і про наш народ, ми закінчемо не кращє наших предків. а це до того і іде, погляньте на ціни і скажіть не голодомор це?
Nick вне форума   Ответить с цитированием

Старый 24.11.2007, 15:03   #4
Супер - модератор
 
Аватар для DEAD
 
male
Регистрация: 19.07.2007
Адрес: Україна
Сообщений: 4,623
Провел(а) на форуме:
2 мес 2 нед 2 д
Репутация: 268 Добавить отзыв для DEAD
По умолчанию Re: Голодомор на Украъні 1932-1933р.р

Nick,
так.зараз ціни зросли,і навіть в наш час багато людей жебракують,і вмирають від голоду.Але думаю в дні голодомору треба поставити свічку.
DEAD вне форума   Ответить с цитированием

Старый 24.11.2007, 16:15   #5
Был не раз
 
Аватар для CleverBlond
 
female
Регистрация: 24.11.2007
Адрес: oDeSsSa
Сообщений: 33
Провел(а) на форуме:
14 ч 23 мин 26 сек.
Репутация: 0 Добавить отзыв для CleverBlond
По умолчанию Re: Голодомор на Украъні 1932-1933р.р

Цитата:
Сообщение от Nick
але я не розую, чому усі так захопилися подіями тих років???

вибач, але хто цим захоплюється??? мені здається, захоплення - це дещо інакше.
я не згодна. сьогодні річниця, і ми повинні вшанувати память тих, хто так безглуздо загинув!
і Чорнобилю та ін. приділяють уваги не менше.
а про те,як ми живемо зараз- зовсім інша розмова, яка ніяким чином не стосується голодомору!
CleverBlond вне форума   Ответить с цитированием

Старый 24.11.2007, 17:59   #6
Пользователь
 
Аватар для Ptichka
 
female
Регистрация: 11.10.2007
Адрес: Луганск
Сообщений: 347
Провел(а) на форуме:
2 д 18 ч 40 мин
Репутация: 12 Добавить отзыв для Ptichka
По умолчанию Re: Голодомор на Украъні 1932-1933р.р

Я не участвую в дискуссии я просто помню об этом и просто зажгла свечу на окне. А политические баталии вокруг этой трагедии мне даже противны.
Ptichka вне форума   Ответить с цитированием

Старый 24.11.2007, 18:04   #7
Был не раз
 
Аватар для CleverBlond
 
female
Регистрация: 24.11.2007
Адрес: oDeSsSa
Сообщений: 33
Провел(а) на форуме:
14 ч 23 мин 26 сек.
Репутация: 0 Добавить отзыв для CleverBlond
По умолчанию Re: Голодомор на Украъні 1932-1933р.р

Цитата:
Сообщение от Ptichka
Я не участвую в дискуссии я просто помню об этом и просто зажгла свечу на окне. А политические баталии вокруг этой трагедии мне даже противны.

поддерживаю!
CleverBlond вне форума   Ответить с цитированием

Старый 24.11.2007, 21:42   #8
Осваивающийся
 
Аватар для Nick
 
male
Регистрация: 25.12.2006
Адрес: Харьков
Сообщений: 84
Провел(а) на форуме:
2 д 2 ч 53 мин
Репутация: 3 Добавить отзыв для Nick
Хорошо Re: Голодомор на Украъні 1932-1933р.р

Цитата:
Сообщение от CleverBlond
вибач, але хто цим захоплюється??? мені здається, захоплення - це дещо інакше.
я не згодна. сьогодні річниця, і ми повинні вшанувати память тих, хто так безглуздо загинув!
і Чорнобилю та ін. приділяють уваги не менше.
а про те,як ми живемо зараз- зовсім інша розмова, яка ніяким чином не стосується голодомору!

я тобі так скажу, дядько Ющ вже 3 роки тільки те і робить, що и кричить про голодомор. я жодного разу не чув щоб так переймалися Чорнобильцями і т.д. що стасується захоплення,то що це??? цілий тиждень по телебаченню скоро річниця, скоро річниця.... як перед Новим роком.
Згоден, пам'ятати треба і мої рідні ставили свічку.
Nick вне форума   Ответить с цитированием

Старый 24.11.2007, 22:41   #9
Был не раз
 
Аватар для CleverBlond
 
female
Регистрация: 24.11.2007
Адрес: oDeSsSa
Сообщений: 33
Провел(а) на форуме:
14 ч 23 мин 26 сек.
Репутация: 0 Добавить отзыв для CleverBlond
По умолчанию Re: Голодомор на Украъні 1932-1933р.р

так,згодна, цим занадто переймаються і багато уваги приділяють минулому і мертвим, а не піклуванню про майбутнє і забезпечення стабільності для нас. але повторюся(!), це вже зовсім інша розмова, яка стосується виключно політики, дядька ющенка та його пустоголової команди.
CleverBlond вне форума   Ответить с цитированием

Ответ



Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.


Часовой пояс GMT +3, время: 12:31.


© Форум "Пустоты.нет" - общение и знакомства 2006-2024, Мобильный контент
Работает на vBulletin® версия 3.9.15
Copyright ©2000 - 2012, Jelsoft Enterprises Ltd.
Перевод:zCarot. Стиль: vBSkins. Dir

Top100
Страница сгенерирована за 0.13151 секунд с 11 запросами